Beirut
Istanbul
Belgrade
Beirut
Istanbul
Belgrade

Delivery & Refund Policy - Teslimat ve İade Politikası

Last updated: July 25, 2023

CLOUDYPRO YAZILIM BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ VE DANIŞMANLIK DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, herein referred to as 'CLOUDYPRO', is a provider of digital transformation services including Web Development, Mobile Application Development, Graphic Design and Branding Services, and Social Media Management and Online Marketing Solutions. This Delivery and Refund Policy outlines the terms and conditions related to the delivery of our services and refund requests.

1. DELIVERY OF SERVICES

Once a contract has been agreed upon between CLOUDYPRO and the client, we will begin providing the services as outlined in the contract. The delivery timeline will be communicated to the client and CLOUDYPRO will make every effort to adhere to this schedule.

 

2. REFUND POLICY

Due to the custom nature of the work, all sales are final. Once a project has been initiated, no refunds will be issued. However, CLOUDYPRO is committed to ensuring client satisfaction. If the client is not satisfied with the progress or delivery of services, we will work with the client to make necessary adjustments until the services are in accordance with the specifications outlined in the contract.

In cases where an agreement cannot be reached or services cannot be delivered due to unforeseen circumstances, a partial or full refund may be issued at the sole discretion of CLOUDYPRO.

 

3. CANCELLATION POLICY

If the client wishes to cancel the contract before the project initiation, they may do so by contacting CLOUDYPRO in writing. Any advance payments made will not be refundable unless otherwise stated in the contract.

 

4. CHANGES TO THIS POLICY

CLOUDYPRO reserves the right to change this Delivery and Refund Policy at any time. Any changes will be posted on our website, so please check back regularly to keep informed of any updates.

If you have any questions about this Delivery and Refund Policy, please contact us at info[at]cloudypro.com.

By engaging our services, you agree to the terms of this Delivery and Refund Policy.

Son güncelleme: 25 Temmuz 2023


CLOUDYPRO YAZILIM BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ VE DANIŞMANLIK DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, bundan böyle 'CLOUDYPRO' olarak anılacaktır, Web Geliştirme, Mobil Uygulama Geliştirme, Grafik Tasarım ve Marka Hizmetleri, Sosyal Medya Yönetimi ve Online Pazarlama Çözümleri gibi dijital dönüşüm hizmetleri sağlamaktadır. Bu Teslim ve İade Politikası, hizmetlerimizin teslimi ve iade talepleri ile ilgili şartları ve koşulları belirtir.

1. HİZMETLERİN TESLİMİ

CLOUDYPRO ile müşteri arasında bir sözleşme üzerinde anlaşıldıktan sonra, sözleşmede belirtilen şekilde hizmet sağlamaya başlarız. Teslim süresi müşteriye bildirilecek ve CLOUDYPRO, bu programı takip etmek için her türlü çabayı gösterecektir.

2. İADE POLİTİKASI

İşin özelleştirilmiş doğası nedeniyle, tüm satışlar kesindir. Bir proje başlatıldığında, iade yapılmayacaktır. Ancak, CLOUDYPRO, müşteri memnuniyetini sağlama taahhüdündedir. Müşteri, hizmetlerin ilerlemesi veya teslimi konusunda memnun değilse, hizmetlerin sözleşmede belirtilen özelliklere uygun hale gelmesi için müşteriyle birlikte gerekli düzenlemeleri yapacağız.

Bir anlaşmaya varılamaması veya öngörülemeyen durumlar nedeniyle hizmetlerin teslim edilememesi durumlarında, kısmi veya tam iade, yalnızca CLOUDYPRO'nun takdirine bağlı olarak yapılabilir.

3. İPTAL POLİTİKASI

Müşteri, projenin başlamasından önce sözleşmeyi iptal etmek isterse, yazılı olarak CLOUDYPRO'ya başvurarak bunu yapabilir. Sözleşmede aksi belirtilmedikçe, yapılan herhangi bir peşin ödeme iade edilemez.

4. BU POLİTİKADAKİ DEĞİŞİKLİKLER

CLOUDYPRO, bu Teslim ve İade Politikasını herhangi bir zamanda değiştirme hakkını saklı tutar. Yapılacak her türlü değişiklik web sitemizde yayınlanacak, bu yüzden lütfen güncellemelerden haberdar olmak için düzenli olarak kontrol edin.

Bu Teslim ve İade Politikası hakkında herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bize info[at]cloudypro.com adresinden ulaşın.

Hizmetlerimizi kullanarak, bu Teslim ve İade Politikası'nın şartlarını kabul etmiş olursunuz.